راهنمای استفاده از امکانات یخچال ال جی

سایت تخصصی تبرید سرویس در زمینه تعمیر لوازم خانگی در منزل مشغول به فعالیت میباشد و به بررسی برنامه ها و ارورهای تمامی برندها و محصولات لوازم خانگی پرداخته است تا چنانچه مصرف کننده هر محصول از هر برندی که هستید، بتوانید به راحتی با مطالعه مقالات در این سایت نیاز خود را بر آورده نمایید.اگر نماینده رسمی محصول شما در ایران وجود ندارد ، اگر پرداخت هزینه های گزاف خرید لوازم خانگی برای شما سخت است یا بر روی پنل نمایش صفحه دستگاه شما اروری نمایان شده است و نمی دانید برای رفع آن چه باید کرد، جای نگرانی نیست! کافیست به مقالات سایت تبرید سرویس سری بزنید .این مقاله در مورد امکانات یخچال فریزر ال جی می باشد.

  جهت مشاوره برای عیب یابی و تعمیر یخچال و ساید بای ساید می توانید با شماره های 09109972200 و  03133451846 تماس حاصل فرمایید .

یخچال فریزر ال جی 

 در زیر برخی از مهم ترین امکانات یخچال فریزر ال جی  (LG ) را برای شما بیان می کنیم . بیاد داشته باشید که یخچال الجی خود را از فروشگاه معتبر خریداری نمایید و در هنگام نصب حتما از تکنسین های نمایندگی الجی کمک بخواهید.به هشدارهای ایمنی در دفترچه راهنمای فارسی هنگام استفاده از یخچال دقت کنید زیرا شرط استفاده صحیح از یک وسیله رعایت مسائل امنیتی است سپس به سراغ کارایی یخچال الجی میرویم.

 • یخ زدن سریع:

  اولین باری که یخچال را روشن میکنید این سیستم فعال می شود.این سیستم بطور خودکار خاموش می شود.

 • قفل کودک :

  برای فعال کردن این سیستم کافی است تنها 3 ثانیه دکمه قفل کودک را نگه دارید. و برای غیر فعال کردن باید 3 ثانیه دکمه اشاره شده را نگه دارید.

 • کنترل های محفظه فریزر:

  این کنترل ها شامل کاهش میزان دمای فریزر ، افزایش دمای فریزر و وضعیت فوق انجماد است.

 • زنگ هشدار:

  به شما می گوید که یخچال به مدت1 دقیقه باز نگه داشته شده است. در صورتی که این حالت ادامه پیدا کند آلارم هر 30 ثانیه تکرار خواهد شد.

 • فیلتر قابل تعویض:

  شما می­توانید در یخچال ال جی از فیلتر قابل تعویض نیز استفاده کنید. هنگامی که نیاز به تعویض فیلتر باشد یخچال به صورت خودکار به شما اعلام میکند.

  جهت مشاوره برای عیب یابی و تعمیر یخچال و ساید بای ساید می توانید با شماره های 09109972200 و  03133451846 تماس حاصل فرمایید .

 • سیستم پخش آب:

  سیستم پخشگر آب دارای مخزنی است که توسط آب شرب پر می شود و مورد استفاده قرار می­گیرد، حتما به یاد داشته باشید که به جز آب مایع دیگری را در آن نریزید و اگر آب جوشیده می خواهید باید بگذارید تا آن سرد شود.

 • کشوی سبزیجات:

  کشوی سبزیجات از دیگر امکانات یخچال ال جی است. می توان از طریق انتخابگر کنترل مورد استفاده قرار داد.

 • در کشوهای مخصوص یخچال ال جی که برای نگه داری مواد غذایی تازه است نباید مواد غذایی دارای رطوبت زیاد را در آن نگه داری کنید.
 • REFRIGERATOR:

  برای کنترل دمای یخچال دکمه REFRIGERATOR را فشار دهید.

 • hygiene fresh:

  برای به کار انداختن موتور بهداشت ،hygiene fresh را فشار دهید.

 • برای ریختن آب در مخزن مخصوص کلاهک درپوش را باز کنید و آب را داخل محفظه بریزید سپس کلاهک را ببندید.
 • برای هرگونه تعویض لامپ های داخل یخچال با متخصصین تبرید سرویس تماس بگیرید.

 

O حتما بخوانید : نکات ایمنی در استفاده از یخچال ال جی

O حتما بخوانید : ارورها و کد خطای یخچال و فریزر ال جی

  جهت مشاوره برای عیب یابی و تعمیر یخچال و ساید بای ساید می توانید با شماره های 09109972200 و  03133451846 تماس حاصل فرمایید .

درصورت بروز مشکل و یا نیاز به هرگونه مشاوره و خدمات و یا تعمیر یخچال در منزل متخصصین تبرید در خدمت شما عزیزان می باشند.

( تبرید سرویس سرعت در زمان، سرویس در مکان و متخصص در فن )

مدیریت فنی اصفهان: 09109972200

دفتر تهران: 28421032-021

دوست عزیز نظر شما برای ما بسیار ارزشمند است
[کل: 1میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *