تنظیمات صفحه نمایشگر یخچال سامسونگ

سایت تخصصی تبرید سرویس در زمینه تعمیر لوازم خانگی در منزل مشغول به فعالیت میباشد و به بررسی برنامه ها و ارورهای تمامی برندها و محصولات لوازم خانگی پرداخته است تا چنانچه مصرف کننده هر محصول از هر برندی که هستید، بتوانید به راحتی با مطالعه مقالات در این سایت نیاز خود را بر آورده نمایید.اگر نماینده رسمی محصول شما در ایران وجود ندارد ، اگر پرداخت هزینه های گزاف خرید لوازم خانگی برای شما سخت است یا بر روی پنل نمایش صفحه دستگاه شما اروری نمایان شده است و نمی دانید برای رفع آن چه باید کرد، جای نگرانی نیست! کافیست به مقالات سایت تبرید سرویس سری بزنید .این مقاله در مورد تنظیمات صفحه نمایشگر یخچال سامسونگ میباشد.

 

  جهت مشاوره برای عیب یابی و تعمیر یخچال و ساید بای ساید می توانید با شماره های 09109972200 و  03133451846 تماس حاصل فرمایید .

Energy Saver (صرفه جویی انرژی)

این امکان در یخچال سامسونگ باعث می شود که در مصرف انرژی و برق صرفه جویی شود. زمانی که حالت Energy Saver فعال شده باشد یخچال سرمای کمتری تولید می کند.اگر قطرات آب بر روی درب ها مشاهده کردید این حالت را غیر فعال کنید.درصورت عدم رفع عیب با تبرید سرویس تماس بگیرید.

Power Freeze (یخ زدن پر قدرت)

این ویژگی در یخچال سامسونگ باعث می شود یخ سازی یخچال با سرعت بیشتری انجام گیرد. زمانی که حالت این فعال شده باشد موتور یا کمپرسور یخچال به مدت زیادی روشن می ماند و سرمای زیادی تولید می کند.حالت Power Freeze به صورت خودکار و اتوماتیک بعد از تقریبا دو ساعت خاموش می شود. در صورتی که در عملکرد این حالت اختلال ایجاد شد از تکنسین های تبرید سرویس کمک بگیرید.

Alarm / Filter Reset (هشدار / ریست فیلتر)

این دکمه برای روشن یا خاموش کردن هشدارها و ریست کردن فیلتر آب یخچال می باشد.اگر می خواهید هشدارهای باز بودن درب یخچال و صدای دکمه های دیسپلی را خاموش کنید حالت Alarm را بر روی روشن یا ON قرار دهید.اگر این حالت برای یخچال سامسونگ شما فعال نمی شود با متخصصین تبرید سرویس تماس بگیرید.

Lighting (روشنایی)

با فشار دادن این دکمه چراغ LED زیر صفحه نمایش به طور پیوسته در حالت روشن قرار میگیرد ولی اگر می خواهید لامپ LED یخچال فقط در مواقع استفاده روشن شود در این صورت دوباره دکمه Lighting را فشار دهید تا غیر فعال شود.

Power Cool (سرد کردن سریع)

این دکمه برای ایجاد و تولید سرمای زیاد و در عین حال سریع می باشد. زمانی که حالت Power Cool فعال شود سرمای بیشتری وارد بخش یخچال می شود.پیشنهاد می کنیم زیاد از حالت Power Cool استفاده نکنید زیرا ممکن است به موتور یا کمپرسور یخچال آسیب وارد شود.درصورت بروز مشکل با تکنسین های کاردان تبرید سرویس تماس بگیرید.

 

  جهت مشاوره برای عیب یابی و تعمیر یخچال و ساید بای ساید می توانید با شماره های 09109972200 و  03133451846 تماس حاصل فرمایید .

Ice Off / Child Lock

دکمه Ice Off برای خاموش کردن یخساز می باشد. البته توجه کنید که یخساز فقط از از طرق نمایشگر خاموش شده است و اگر می خواهید یخساز را به صورت کامل خاموش کنید باید دکمه ON / OFF یخساز را تنظیم کنید.دکمه Child Lock برای قفل کردن دکمه های نمایشگر می باشد. همانطور که از اسمش پیداست به معنی قفل کودک می باشد. برای تنظیم دمای یخچال لازم است ابتدا باید این حالت  غیرفعال باشد.درصورتی که این ویژگی ها در یخچال سامسونگ شما دچار مشکل بود از تکنسین های تبرید سرویس کمک بگیرید.

Ice Cube (یخ قالبی) و Crushed Ice (یخ خرد شده)

با استفاده از این دکمه ها در یخچال سامسونگ می توانید شکل یخ دلخواه خود را انتخاب کنید و بنا بر سلیقه و نیاز خود از آن استفاده کنید و شکل یخ خروجی از یخساز را تنظیم کنید.

Filter

این دکمه برای ریست فیلتر و همچنین هشدار تمام شدن عمر فیلتر می باشد. زمانی که فیلتر آب نیاز به تعویض داشته باشد چراخ Filter قرمز می شود، زمانی هم رنگ دکمه Filter آبی یا سبز باشد یعنی فیلتر سالم است و می توایند از آن استفاده کنید.هر 6 ماه یکبار لازم است که فیلتر آب تعویض گردد. اگر فیلتر آب تعویض نشود آب سردکن و یخساز دچار مشکل می شوند.برای تعویض و تعمیر فیلتر یخچال سامسونگ خود با تبرید سرویس تماس بگیرید.

هنگ کردن یا قفل شدن کامل نمایشگر یخچال سامسونگ

اگر برای شما هم همین مشکل اتفاق افتاده است و نمایشگر قفل شده است و هیچ دکمه ای کار نمی کند باید:سیم برق یخچال را به مدت 5 دقیقه بیرون بکشید. سپس یخچال را روشن کنید و ببینید مشکل برطرف شده است یا نه. اگر مشکل برطرف نشده باشد ممکن است برد الکترونیکی اصلی یخچال مشکل پیدا کرده باشد. درصورت عدم رفع عیب از متخصصین تبرید سرویس کمک بگیرید.

ریست دیسپلی نمایشگر یخچال

برای تنظیمات صفحه نمایشگر یخچال سامسونگ درب سمت راست یخچال سامسونگ را باز کنید و در قسمت بالا زیر کاور، دکمه Power وجود دارد. یکبار آن را خاموش و روشن کنید. اگر باز هم مشکل برطرف نشد برد الکترونیکی اصلی دستگاه باید بررسی یا تعویض شود.برای تعویض با تکنسین های تبرید سرویس تماس بگیرید.

 

  جهت مشاوره برای عیب یابی و تعمیر یخچال و ساید بای ساید می توانید با شماره های 09109972200 و  03133451846 تماس حاصل فرمایید .

درصورت بروز مشکل و یا نیاز به هرگونه مشاوره و خدمات و یا تعمیر یخچال در منزل متخصصین تبرید در خدمت شما عزیزان می باشند

( تبرید سرویس سرعت در زمان، سرویس در مکان و متخصص در فن )

مدیریت فنی اصفهان: 09109972200

دفتر تهران: 28421032-021

دوست عزیز نظر شما برای ما بسیار ارزشمند است
[کل: 5میانگین: 3.8]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *