تعمیر لباسشویی برانت در اصفهان

گروه فنی تخصصی تبرید سرویس با دارا بودن نمایندگی تعمیر لباسشویی برانت در اصفهان آماده خدمت رسانی به شما همشهریان گرامی می‌باشد. در صورت بروز مشکل در ماشین لباسشویی برانت و یا اتمام گارانتی تعمیرات آن و نبودن نماینده رسمی محصول شما در ایران، پیشنهاد می‌کنیم از تکنسین‌های مجاز و آشنا با دوره‌های روز دنیا در زمینه تعمیرات لباسشویی کمک بگیرید تا از پرداخت هزینه‌های گزاف در خرید لوازم خانگی و یا تعمیرات مجدد جلوگیری کنید. کارشناسان کاردان تبرید سرویس در هر ساعت بصورت انلاین آماده مشاوره جهت تعمیرات لباسشویی برانت هستند. با مطالعه این مقاله، در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر و یا درخواست انواع تعمیرات لباسشویی در محل در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

اطلاعات تماس

هم اکنون جهت مشاوره رایگان و ثبت درخواست تعمیرات، از طریق شماره‌های زیر اقدام کنید:

 • شماره تماس مدیر فنی: 2200 997 0910
 • دفتر نمایندگی خیابان آذر: 2200 37 32 031
 • شماره تماس نمایندگی خیابان حکیم نظامی: 231 8060 0913
 • شماره تماس نمایندگی خیابان بزرگمهر: 132 8060 0913
 • شماره دفتر نمایندگی تهران: 1032 2842 021
 • آدرس: اصفهان، اتوبان ردانی‌پور، کوچه شماره‌4، تعمیرات لوازم خانگی تبرید سرویس
تعمیر لباسشویی زانوسی در اصفهان

تعمیر لباسشویی برانت در اصفهان

تعمیر ماشین لباسشویی برانت امری تخصصی بوده و با سپردن تعمیرات به دست تعمیرکاران متفرقه ممکن است علاوه بر اینکه رضایت کافی شما را از سرویس دهی جلب نکند بلکه باعث نقص‌های فنی بیشتری نیز بشود. با سپردن تعمیرات به مراکز معتبر شما میتوانید لوازم خود را با خیالی آسوده به تعمیرکار سپرده و امور صورت گرفته را بطور کامل پیگیری کنید.

در مقاله‌های قبلی در مورد کدخطا یا ارورهای ماشین لباسشویی برانت صحبت کردیم. در این مقاله به صورت تخصصی به تعویض برد الکترونیکی ماشین لباسشویی برانت می پردازیم. جهت مشاوره و تعمیر می‌توانید با تعمیرگاه تخصصی تبرید سرویس تماس حاصل فرمایید. متخصصین تعمیر پاسخگوی شما عزیزان می‌باشند.

فراموش نکنید که تعمیرات ماشین لباسشویی باید توسط یک متخصص واجد شرایط انجام شود. تعمیرات نامناسب می تواند آسیب های قابل توجهی به لباسشویی شما وارد کند. متخصصین تبرید سرویس آماده ارائه هرگونه خدمات برای تعمیر و عیب یابی لباسشویی برانت می‌باشند.

برد الکترونیکی ماشین لباسشویی

برد الکترونیکی در ماشین لباسشویی وظیفه کنترل و هدایت فرمان‌هایی را بر عهده دارد که توسط دکمه استارت برای شروع شستشو و تایمر که زمان کار دستگاه را مشخص می‌کند فرستاده می‌شود، واحد پردازشگر ماشین ‌لباسشویی یا همان برد الکترونیکی براساس برنامه‌ شستشویی که کاربر تعیین می‌کند از جمله چرخه شستشو و یا درجه حرارت، به ماشین لباسشویی دستور شستشو را می‌دهد. برد الکترونیکی قطعه‌ای حیاتی و حساس در ماشین‌های لباسشویی بوده که با خراب شدن آن کل عملکرد دستگاه دچار اختلال می‌شود و شما به هیچ وجه قادر به استفاده از آن نخواهید بود، در صورت آسیب یا خرابی در برد الکترونیکی، ماشین لباسشویی حتی روشن هم نمی‌شود.

دلایل خرابی برد الکترونیکی لباسشویی

 • در صورتی که برق دچار نوسان شود
 • نفوذ آب به درون ماشین و ایجاد اتصال
 • وجود مشکل در خازن و فیوزهای برد الکترونیکی

در صورتی که مشکل از خازن و فیوزهای برد الکترونیکی باشند، می‌توان برد را تعمیر کرد. اما در صورتی که برد بسوزد و قابل تعمیر نباشد، برد جدیدی را بر روی ماشین نصب می‌کنند تا ماشین لباسشویی بتواند دوباره کارکرد داشته باشد و کاربر بتواند برای شستشوی البسه از آن استفاده کند.

علائم خرابی برد الکترونیکی لباسشویی

 • ماشین لباسشویی در حین شستشو خاموش می‌شود.
 • پنل جلویی ماشین لباسشویی کار نمی‌کند.
 • در اجرای برنامه‌ها ماشین لباسشویی با مشکل مواجه است.

گاهی برد الکترونیکی به قدری صدمه دیده است که نمی‌توانید آن را تعمیر کنید و باید تعویض شود در این صورت برای کاهش در هزینه و زمان بهتر است قطعه را سریع تر عوض کنید. نوع دیگر از تعمیرات برد هستند که با تعمیر قسمتی از برد یا تعویض قطعه کوچک برد شما مانند روز اول می‌شود و دیگر نیازی به تعویض آن نیست.

نحوه تعویض برد الکترونیکی لباسشویی

 1. برق دستگاه به صورت کامل قطع گردد
 2. در مرحله بعدی کنترل پنل موجود در ماشین لباسشویی را خارج کرده
 3. در این مرحله با استفاده از یک سری تمیز کننده‌های مخصوص هر گونه آلودگی و کثیفی که در کنترل پنل ماشین لباسشویی وجود دارد را تمیز می‌کنیم
 4. در مرحله بعدی باید خازن‌های الکترولیتی به کار رفته در برد ماشین لباسشویی را مورد بررسی قرار دهیم
 5. در مواقع تشخیص خرابی در خازن‌های الکترونیکی باید خازن قدیم را با خازن جدید و سالم تعویض نموده تا بتواند به صورت صحیح فعالیت محول شده به آن را انجام دهد
 6. اگر برد الکترونیکی قابل تعمیر نیست آن را با برد جدید تعویض کنید
تعمیر لباسشویی زانوسی در اصفهان

مزایای استفاده از خدمات تبرید سرویس

 1. استفاده از قطعات اصل و فابریک جهت خدمات تعمیر ماشین لباسشویی برانت
 2. اعزام تعمیرکار لباسشویی برانت جهت انجام تعمیر دستگاه در محل
 3. ارائه فاکتور جهت شفاف سازی هزینه ها
 4. بهره مندی از تعمیرکاران مجرب و حرفه ای برای تعمیر ماشین لباسشویی برانت
 5. ارائه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی برانت در هفت روز هفته و حتی روزهای تعطیل
 6. کاهش هزینه با حذف جابجایی و باربری
 7. تضمین در تعمیرات و پیگیری و پشتیبانی بعد از تعمیرات
تعمیر لباسشویی زانوسی در اصفهان

تعمیر ماشین لباسشویی برانت در منزل

با توجه به سبک زندگی آپارتمانی و شرایط مشاغل امروزی، جابجایی وسایلی همچون ماشین لباسشویی، نه تنها دشوار بلکه به صرفه نیز نخواهد بود. از این رو در هنگام خرابی این وسیله کافی است با تکمیل فرم درخواست تعمیرات و یا تماس با تبرید سرویس ، از خدمات حضوری و آنلاین تعمیر یخچال فریزر وست پوینت در منزل و یا محل کار بهره‌مند شوید.

 • به دلیل اعزام تعمیرکار و انجام خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی برانت دیگر نیازی به پرداخت هزینه برای جابه جایی دستگاه نیست.
 • شما از نزدیک شاهد و ناظر عملکرد تعمیرکار لباسشویی برانت هستید.
 • خطرات ناشی از جابه جایی مانند سقوط و یا ضربه دیگر دستگاه شما را تهدید نمی‌کند.
 • در زمان گرانبهای شما با اعزام تعمیرکار ماشین لباسشویی برانت به محل صرفه جویی می‌شود.
تعمیر لباسشویی زانوسی در اصفهان

خدمات ارائه شده در تعمیرگاه تخصصی تعمیرات لباسشویی برانت

 • تعمیر وسرویس ماشین لباسشویی brandt در محل شما عزیزان
 • تعویض تایمر ماشین لباسشویی برانت
 • تعویض هیدروستات لباسشویی برانت
 • تعویض شیربرقی لباسشویی برانت
 • تعویض و یا تعمیر برد الکترونیکی لباسشویی برانت
 • تعویض و یا تعمیر  موتور لباسشویی برانت

شما می‌توانید با در میان گذاشتن سوالات و یا نقد و انتقادات در قسمت پرسش و پاسخ، ما را در مسیر جلب رضایت خود یاری نمایید.

تعمیر لباسشویی زانوسی در اصفهان

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی برانت

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی برانت در تبرید سرویس مطابق با نرخ هزینه های اتحادیه و نهادهای نظارتی تعیین می شود.و با توجه به اینکه هزینه های تعمیر لوازم خانگی سبب نگرانی افراد شده است. تبرید سرویس به شرح هزینه با ارائه فاکتور جهت شفاف سازی خدمات تعمیرات پرداخته است. خدمات تعمیر لباسشویی برانت در اصفهان دارای گارانتی ۶ ماهه می باشد. بنابراین با توجه به اینکه خدمات گارانتی می شود پس نگران هزینه تعمیرات لباسشویی برانت خود نباشید.

  جهت مشاوره رایگان برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی خود می توانید با شماره های 09109972200 و  03133451846  تماس حاصل فرمایید  

درصورت بروز مشکل و یا نیاز به هرگونه مشاوره ، عیب یابی و سرویس لباسشویی در اصفهان متخصصین تبرید در خدمت شما عزیزان می باشند.

( تبرید سرویس سرعت در زمان، سرویس در مکان و متخصص در فن )

مدیریت فنی اصفهان: ۰۹۱۰۹۹۷۲۲۰۰

دفتر تهران: ۲۸۴۲۱۰۳۲-۰۲۱

دوست عزیز نظر شما برای ما بسیار ارزشمند است
[کل: 6میانگین: 4.3]

4 دیدگاه

  • سلام وقت بخیر؛ ممکن است در جریان برق مشکلی باشد. همچنین خرابی موتور، بسته نشدن کامل درب لباسشویی، خرابی تایمر، اختلال در برد الکترونیکی دستگاه و… باشد. بنابراین نیاز به بررسی و عیب یابی توسط تکنسین می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *