تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در اصفهان

گروه فنی تخصصی تبرید سرویس با دارا بودن نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا در اصفهان آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. در صورت بروز مشکل در ماشین لباسشویی اسنوا، پیشنهاد می‌کنیم از تکنسین‌های مجاز و دوره دیده کمک بگیرید تا از پرداخت هزینه‌های گزاف در خرید لوازم خانگی و یا تعمیرات مجدد جلوگیری کنید. کارشناسان کاردان تبرید سرویس در هر ساعت بصورت انلاین آماده مشاوره جهت تعمیرات لباسشویی اسنوا هستند. با مطالعه این مقاله، در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر و یا درخواست انواع تعمیرات لباسشویی در محل در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

اطلاعات تماس

هم اکنون جهت مشاوره رایگان و ثبت درخواست تعمیرات، از طریق شماره‌های زیر اقدام کنید:

 • شماره تماس مدیر فنی: 2200 997 0910
 • دفتر نمایندگی خیابان آذر: 2200 37 32 031
 • شماره تماس نمایندگی خیابان حکیم نظامی: 231 8060 0913
 • شماره تماس نمایندگی خیابان بزرگمهر: 132 8060 0913
 • شماره دفتر نمایندگی تهران: 1032 2842 021
 • آدرس: اصفهان، اتوبان ردانی‌پور، کوچه شماره‌4، تعمیرات لوازم خانگی تبرید سرویس
تعمیر ماشین لباسشویی در اصهان

 تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در اصفهان

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا امری تخصصی بوده و باید توسط تکنسین مجاز صورت بگیرد. با  سپردن تعمیرات به مراکز معتبر، شما میتوانید لوازم خود را با خیالی آسوده به تعمیرکار سپرده و امور صورت گرفته را بطور کامل پیگیری کنید. همچنین بعد از تعمیرات با پشتیبانی مشاوران تبرید سرویس جهت بررسی فعالیت‌های انجام شده توسط تعمیرکار، همراه شما خواهیم بود. در صورت اقدام به درخواست تعمیرات لباسشویی ممکن است سوالاتی برای شما مطرح شود:

تعمیر ماشین لباسشویی در اصهان

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در منزل

با توجه به سبک زندگی آپارتمانی و شرایط مشاغل امروزی، جابجایی وسایلی همچون ماشین لباسشویی، نه تنها دشوار بلکه به صرفه نیز نخواهد بود. از این رو در هنگام خرابی این وسیله کافی است با تکمیل فرم درخواست تعمیرات و یا تماس با تبرید سرویس ، از خدمات حضوری و آنلاین تعمیر لباسشویی اسنوا در منزل بهره‌مند شوید.

 • به دلیل اعزام تعمیرکار و انجام خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا دیگر نیازی به پرداخت هزینه برای جابه جایی دستگاه نیست.
 • شما از نزدیک شاهد و ناظر عملکرد تعمیرکار لباسشویی اسنوا هستید.
 • خطرات ناشی از جابه جایی مانند سقوط و یا ضربه دیگر دستگاه شما را تهدید نمی‌کند.
 • در زمان گرانبهای شما با اعزام تعمیرکار لباسشویی اسنوا به محل صرفه‌جویی می‌شود.

فراموش نکنید که تعمیرات ماشین لباسشویی باید توسط یک متخصص واجد شرایط انجام شود. تعمیرات نامناسب می تواند آسیب های قابل توجهی به لباسشویی شما وارد کند. متخصصین تبرید سرویس آماده ارائه هرگونه خدمات برای تعمیر و عیب یابی لباسشویی اسنوا می‌باشند.

تعمیر ماشین لباسشویی در اصهان

عیب یابی ماشین لباسشویی اسنوا 

در مقاله های قبلی برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی اسنوا و ارورهای ماشین لباسشویی اسنوا مورد بررسی قرار دادیم در این مقاله مشکلات متداول ماشین لباسشویی اسنوا را مورد بررسی قرار می دهیم و به آموزش تعمیر و عیب یابی می پردازیم.لیستی از موارد معمول مشکلات ماشین ظرفشویی و راه حل های آنها تهیه شده است که به شما کمک می کند تا علل بسیاری از مشکلات را شناسایی کنید.

رفع مشکل روشن نشدن لباسشویی اسنوا

در ماشین لباسشویی های اسنوا سوئیچ درب برای ایمنی دستگاه طراحی و نصب شده که موجب میگردد هنگامی که درب کاملا قفل نشده موتور عملکرد خود را آغاز نکند.سوئیچ درب به طور معمول در زیر صفحه اصلی بالایی قرار دارد.یک پین و یا اهرم متصل به درب لباسشویی است که هنگامی که درب بسته میشود سوئیچ را فعال میکند.اگر سوئیچ فعال شود اما هیچ برقی برای فعال کردن مدار موتور جریان پیدا نکند،سوئیچ ممکن است معیوب باشد.ابتدا برق را از دستگاه جدا کنید و سپس سیم را از سوئیچ جدا کنید.اینک می توانید سوئیچ را با یک اهم متر بررسی کنید.گاهی ممکن است ارتباط سوئیچ با تایمر قطع شده باشد.اگر این ارتباط قطع شده باشد تایمر پیام شروع فعالیت را برای موتور دستگاه ارسال نمیکند. بنابراین دستگاه عملکرد خود را آغاز نمیکند.بررسی سیم های مرتبط با تایمر و سوئیچ ضروری است.

رفع مشکل صدای لباسشویی اسنوا

اولین علتی که برای مشکل صدا میتوان به آن اشاره کرد پمپ تخلیه در ماشین لباسشویی است.سر و صدا از ماشین لباسشویی در طی یا بعد از چرخه چرخش نشان می دهد که پمپ تخلیه آسیب دیده است.در این صورت باید پنل جلویی لباسشویی اسنوا را بردارید و پمپ تخلیه را چک کنید.علت دیگری که باید به آن توجه کنیم کمک لباسشویی است.همه لباسشویی ها جلو، دارای کمک های جذبی هستند که برای جلوگیری از ضربه در هنگام حرکت مخزن مورد استفاده قرار می گیرند.برای بررسی این کمک ها باید پانل جلو یا پانل عقب بردارید. هنگامی که کمکی ضعیف می شود یا آسیب می بیند، در دستگاه در طی چرخش صدای بلند ایجاد میشود و اگر این مشکل حل نشود، می تواند منجر به آسیب سایر قطعات شود.

رفع مشکل نداشتن چرخش در دو جهت

اگر ماشین لباسشویی اسنوا شما هنگام شستشو فقط در جهت راست چرخش دارد نشانه وجود مشکل در موتور ماشین لباسشویی اسنوا می باشد اول باید موتور ماشین لباسشویی و سیم پیچی بررسی شود اگر باز هم مشکل حل نشد باید تایمر و برد هم مورد بررسی قرار دهید

رفع مشکل کمبود آب در لباسشویی اسنوا

اگر در ماشین لباسشویی شما آب به اندازه کافی وارد نمیشود و کف داخل دستگاه میماند در ابتدا شیلنگ ورودی را بررسی کنید که خمیدگی نداشته باشد . ممکن است مشکل از شیر برقی یا هیدروستات لباسشویی باشد که باید مورد بررسی قرار بگیرد

تعمیر ماشین لباسشویی در اصهان

خدمات ارائه شده در تعمیرگاه تخصصی تعمیرات لباسشویی اسنوا

 • تعمیر وسرویس ماشین لباسشویی اسنوا در محل شما عزیزان
 • تعویض تایمر ماشین لباسشویی اسنوا
 • تعویض هیدروستات لباسشویی اسنوا
 • تعویض شیربرقی لباسشویی اسنوا
 • تعویض و یا تعمیر برد الکترونیکی لباسشویی اسنوا
 • تعویض و یا تعمیر  موتور لباسشویی اسنوا

شما می‌توانید با در میان گذاشتن سوالات و یا نقد و انتقادات در قسمت پرسش و پاسخ، ما را در مسیر جلب رضایت خود یاری نمایید.

تعمیر ماشین لباسشویی در اصهان

قیمت تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در اصفهان

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در تبرید سرویس مطابق با نرخ هزینه های اتحادیه و نهادهای نظارتی تعیین می شود.و با توجه به اینکه هزینه های تعمیر لوازم خانگی سبب نگرانی افراد شده است. تبرید سرویس به شرح هزینه با ارائه فاکتور جهت شفاف سازی خدمات تعمیرات پرداخته است. خدمات تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا دارای گارانتی 6 ماهه می باشد. بنابراین با توجه به اینکه خدمات گارانتی می شود پس نگران هزینه تعمیرات لباسشویی اسنوا نباشید.

  جهت مشاوره رایگان برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی خود می توانید با شماره های 09109972200 و  03133451846  تماس حاصل فرمایید  

تعمیر لباسشویی اسنوا در اصفهان

درصورت بروز مشکل و یا نیاز به هرگونه مشاوره و خدمات و یا عیب یابی و سرویس لباسشویی در اصفهان متخصصین تبرید در خدمت شما عزیزان می باشند.

( تبرید سرویس سرعت در زمان، سرویس در مکان و متخصص در فن )

مدیریت فنی اصفهان: ۰۹۱۰۹۹۷۲۲۰۰

دفتر تهران: ۲۸۴۲۱۰۳۲-۰۲۱

دوست عزیز نظر شما برای ما بسیار ارزشمند است
[کل: 9میانگین: 5]

12 دیدگاه

 • سلام. بنده یه لباسشویی نو اسنوا دارم که بعد از آبگیری اول هر چند وقت یکبار باز آبگیری انحام میده. میخواستم بدونم این روند کار طبیعیه یا خرابه؟

  • سلام وقت بخیر؛ وقتی لباسشویی مرحله آبگیری رو انجام میده و کمی بعد باید مرجله تخلیه انجام شود. در صورتی که آبگیری تکرار میشه یعنی هیدروستات میزان آب کافی موردنیاز رو نمیتونه تشخیص بده به همین دلیل این مراحل دوباره انجام میشن. جهت رفع این مشکل از تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

  • سلام وقت بخیر؛ این خطا مربوط به مسیر هیتر دستگاه است. حهت رفغ مشکل ابتدا دکمه مربوط به دمای آب روی برد باید توسط تکنسین بررسی و تعویض شد همچنین بهتر است ترموستات نیز بررسی شود.

  • سلام وقت بخیر؛ علت این اتفاق بروز مشکل در پمپ تخلیه بوده و عملیات تخلیه آب لباسشویی به درستی انجام نمیشه. برای رفع مشکل باید پمپ و لوله تخلیه توسط تکنسین بررسی شود.

  • سلام وقت بخیر؛ احتمالا ایراد از پمپ تخلیه دستگاه است اما گرفتگی فیلتر یا شلنگ تخلیه آب هم میتونه باعث بروز این مشکل بشه. از یک تکنسین مجاز جهت بررسی بیشتر کمک بگیرید.

  • سلام وقت بخیر؛ اگر قفل به همراه تصویر کودک نمایش داده میشه به معنی فعال بودن قفل کودک است که برای غیرفعال کردن باید دکمه‌های temp ، Rinse و spin را به مدت ۳ ثانیه فشار بدید.
   و فقط اگر علامت قفل ظاهر شد به معنای فعال بودن میکروسوئیچ درب است.

  • سلام وقت بخیر؛ اگه لباسشوییتون قدیمی باشه، باید دستگاه رو از برق جدا کنید و پس از گذشت چند دقیقه مجددا اون رو به برق متصل کنید و برنامه جدیدی انتخاب کنید.
   و اگه لباسشویی جدید باشه میزان بار لباس دستگاه را کنترل کرده و بعد دکمه start را پنج ثانیه نگه دارید و لباسشویی را روشن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *