تعمیر لباسشویی زانوسی در اصفهان

تعمیر لباسشویی زانوسی در اصفهان


سایت تخصصی تبرید سرویس در زمینه سرویس و تعمیر لوازم خانگی در اصفهان مشغول به فعالیت میباشد و به بررسی برنامه ها و ارورهای تمامی برندها و محصولات لوازم خانگی پرداخته است تا چنانچه مصرف کننده هر محصول از هر برندی که هستید، بتوانید به راحتی با مطالعه مقالات در این سایت نیاز خود را بر آورده نمایید. اگر نماینده رسمی محصول شما در ایران وجود ندارد، اگر پرداخت هزینه های گزاف خرید لوازم خانگی برای شما سخت است یا بر روی پنل نمایش صفحه دستگاه شما اروری نمایان شده است و نمی دانید برای رفع آن چه باید کرد، جای نگرانی نیست! کافیست به مقالات سایت تبرید سرویس سری بزنید. در این مقاله قصد داریم نحوه تعمیر لباسشویی زانوسی را شرح دهیم، لطفا با ما همراه باشید.

 

  جهت مشاوره رایگان برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی خود می توانید با شماره های 09109972200 و  03133451846  تماس حاصل فرمایید  

تعمیر لباسشویی زانوسی در اصفهان

تعمیر و عیب یابی لباسشویی زانوسی در اصفهان

در مقاله های قبلی در مورد ارورهای ماشین لباسشویی زانوسی  و ویژگی های ماشین لباسشویی زانوسی صحبت کردیم .در این مقاله به صورت تخصصی به تعمیر موتور ماشین لباسشویی زانوسی می پردازیم و لیستی از مشکلات متداول لباسشویی زانوسی را ارائه خواهیم داد جهت مشاوره و تعمیر می توانید با تعمیر گاه تخصصی تبرید سرویس تماس حاصل فرمایید. متخصصین تعمیر پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

موتور ماشین لباسشویی

موتور ماشین لباسشویی اصلی ترین قطعه این دستگاه است که تمام کیفیت، عملکرد و فناوری های به کار رفته در آن با این قطعه سنجیده می شود. از این رو بروز هر گونه ایراد در این قطعه ممکن است کل سیستم دستگاه شما را به هم ریخته  هر چه سریعتر بااید نسبت به عیب یابی و تعمیرات آن نیز اقدام کرد.برای تعمیر موتور لباسشویی حتماً باید از یک تعمیرکار حرفه‌ای در این زمینه استفاده کنید و از تعمیر آن توسط خودتان و افراد غیرحرفه‌ای خودداری نمایید چون هزینه این قطعه معمولاً بسیار بالا است و هرگونه اشتباه در هنگام تعمیر و تعویض آن ممکن است هزینه‌های زیادی را برای شما ایجاد کند.

علایم خرابی موتور لباسشویی

خراب شدن موتور شستشو در لباسشویی دارای نشانه‌هایی است که شما به‌محض مشاهده این نشانه‌ها باید نسبت به تعمیر لباسشویی و تعویض موتور آن اقدام نمایید :

 • نچرخیدن لباس‌ها در ماشین لباسشویی هنگام روشن کردن
 • بروز مشکل در نحوه شستشوی لباس‌ها
 • خشک نشدن لباس‌ها

انواع موتور ماشین لباسشویی

شناسایی موتور به‌کاررفته در ماشین لباسشویی‌ مهم است زیرا برای تعویض این قسمت باید ابتدا موتور شستشوی جدید را خریداری کنید و سپس جایگزین موتور لباسشویی قبلی نمایید. پس اگر اطلاعات کافی در زمینۀ موتور شستشوی به‌کاررفته در لباسشویی‌تان نداشته باشید نمی‌توانید قطعه مناسب آن را خریداری کنید.اگر قصد آشنایی با انواع موتورهای شستشو در ماشین لباسشویی رادارید باید بدانید که به‌طورکلی در انواع مختلف لباسشویی دو نوع موتور وجود دارد که این دو نوع عبارتند از:

 • موتورهای لباسشویی معمولی و تسمه دار
 • موتورهای لباسشویی دیجیتالی و فاقد تسمه

موتور لباسشویی معمولی یا تسمه دار

 • این موتور از چهار بخش اصلی مخزن، پولی، موتور و تسمه تشکیل شده است.
 •  مزیت موتور لباسشویی تسمه‌ای نسبت به نوع بدون تسمه آن، در سیستم ساده این موتورهاست.
 • سیستم ساده موتورهای تسمه‌ای موجب می‌شود این موتورها در حین تعمیر ماشین لباسشویی به راحتی تعمیر یا تعویض شوند.
 • موتور لباسشویی تسمه‌ای از نظر بالانس نیز مشکلات کمتری دارد

موتور لباسشویی دیجیتالی یا بدون تسمه

 • این موتور بدون تسمه کار می‌کند و از دو قسمت مخزن و موتور دایرکت درایو تشکیل شده است.
 • جریان برق موتورهای دایرکت درایو (Direct Drive) یا انتقال حرکت مستقیم، DC یا همان جریان برق مستقیم است؛بنابراین برای راه‌اندازی آن‌‌‌‌‌‌‌‌ها باید از درایور (Driver) یا همان برد راه‌انداز استفاده کرد.
 • این نوع موتورها مستقیماً به دیگ وصل می‌شوند و آن را حرکت می‌دهند؛
 • بنابراین موتورهای دایرکت درایو با حذف تسمه توانسته‌اند راندمان دستگاه را بالا ببرند.
تعمیر لباسشویی زانوسی در اصفهان

تعمیر ماشین لباسشویی zanussi

تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی باید توسط تعمیرگاه مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی زانوسی انجام گردد تا با استفاده از قطعات اصل به افزایش طول عمر دستگاه شما عزیزان کمک نماید ،مزایای استفاده از تعمیرگاه مجاز تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی در اصفهان به شرح زیر می باشد.

 1. استفاده از قطعات اصل و فابریک جهت خدمات تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی
 2. اعزام تعمیرکار لباسشویی زانوسی جهت انجام تعمیر دستگاه در محل
 3. ارائه فاکتور جهت شفاف سازی هزینه ها
 4. بهره مندی از تعمیرکاران مجرب و حرفه ای برای تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی
 5. ارائه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی زانوسی در هفت روز هفته و حتی روزهای تعطیل

 

  جهت مشاوره رایگان برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی خود می توانید با شماره های 09109972200 و  03133451846  تماس حاصل فرمایید  

تعمیر لباسشویی زانوسی در اصفهان

تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی در منزل

به دلیل اعزام تعمیرکار و انجام خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی زانوسی دیگر نیازی به پرداخت هزینه برای جابه جایی دستگاه نیست.شما از نزدیک شاهد و ناظر عملکرد تعمیرکار لباسشویی زانوسی هستید.خطرات ناشی از جابه جایی مانند سقوط و یا ضربه دیگر دستگاه شما را تهدید نمی کند.در زمان گرانبهای شما با اعزام تعمیرکار لباسشویی زانوسی به محل صرفه جویی می شود.

تعمیر لباسشویی زانوسی در اصفهان

خدمات ارائه شده در تعمیرگاه تخصصی تعمیرات لباسشویی زانوسی

 • تعمیر وسرویس ماشین لباسشویی زانوسی در محل شما عزیزان
 • تعویض تایمر ماشین لباسشویی زانوسی
 • تعویض هیدروستات لباسشویی زانوسی
 • تعویض شیربرقی لباسشویی زانوسی
 • تعویض و یا تعمیر برد الکترونیکی لباسشویی زانوسی
 • تعویض و یا تعمیر  موتور لباسشویی زانوسی
تعمیر لباسشویی زانوسی در اصفهان

قیمت تعمیر ماشین لباسشویی zanussi

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی زانوسی در تبرید سرویس مطابق با نرخ هزینه های اتحادیه و نهادهای نظارتی تعیین می شود.و با توجه به اینکه هزینه های تعمیر لوازم خانگی سبب نگرانی افراد شده است. تبرید سرویس به شرح هزینه با ارائه فاکتور جهت شفاف سازی خدمات تعمیرات پرداخته است. خدمات تعمیر لباسشویی زانوسی در اصفهان دارای گارانتی ۶ ماهه می باشد. بنابراین با توجه به اینکه خدمات گارانتی می شود پس نگران هزینه تعمیرات لباسشویی زانوسی خود نباشید.

  جهت مشاوره رایگان برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی خود می توانید با شماره های 09109972200 و  03133451846  تماس حاصل فرمایید  

درصورت بروز مشکل و یا نیاز به هرگونه مشاوره ، عیب یابی و سرویس لباسشویی در اصفهان متخصصین تبرید در خدمت شما عزیزان می باشند.

( تبرید سرویس سرعت در زمان، سرویس در مکان و متخصص در فن )

مدیریت فنی اصفهان: ۰۹۱۰۹۹۷۲۲۰۰

دفتر تهران: ۲۸۴۲۱۰۳۲-۰۲۱

دوست عزیز نظر شما برای ما بسیار ارزشمند است
[کل: 3میانگین: 3.7]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.