تعمیر یخچال فریزر برفاب در اصفهان

سایت تخصصی تبرید سرویس در زمینه تعمیر لوازم خانگی در منزل مشغول به فعالیت میباشد و به بررسی برنامه ها و ارورهای تمامی برندها و محصولات لوازم خانگی پرداخته است تا چنانچه مصرف کننده هر محصول از هر برندی که هستید، بتوانید به راحتی با مطالعه مقالات در این سایت نیاز خود را بر آورده نمایید.اگر نماینده رسمی محصول شما در ایران وجود ندارد ، اگر پرداخت هزینه های گزاف خرید لوازم خانگی برای شما سخت است یا بر روی پنل نمایش صفحه دستگاه شما اروری نمایان شده است و نمی دانید برای رفع آن چه باید کرد، جای نگرانی نیست! کافیست به مقالات سایت تبرید سرویس سری بزنید .این مقاله در مورد تعمیر وعیب یابی یخچال فریزر برفاب می باشد.

 

  جهت مشاوره برای عیب یابی و تعمیر یخچال و ساید بای ساید می توانید با شماره های 09109972200 و  03133451846 تماس حاصل فرمایید .

تعمیر یخچال فریزر برفاب در اصفهان

تعمیر یخچال فریزر برفاب در اصفهان 

در مقاله های قبلی در مورد ارورهای یخچال فریزر برفاب و مشکلات رایج در یخچال فریزرهای برفاب  صحبت کردیم .در این مقاله به صورت تخصصی به نحوه ی تعمیر المنت یخچال فریزر برفاب می پردازیم و لیستی از مشکلات متداول یخچال فریزر برفاب را ارائه خواهیم داد جهت مشاوره و تعمیر می توانید با تعمیر گاه تخصصی تبرید سرویس تماس حاصل فرمایید. متخصصین تعمیر پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

المنت و نقش آن در یخچال فریزر

وظیفه هیتر المنت یخچال فریزر آب کردن برفک ها میباشد.. یکی از مشکلاتی که یخچال فریزرهای قدیمی داشتند این بود که باید به صورت دستی برفک‌زدایی می‌شدند که در یخچال فریزرهای جدید این مشکل حل شده است. اوقتیکه فریزر شما برفک میزند ، المنت با فرمان گرفتن از ترمودیسک و برد الکترونیکی به برفک زدایی میپردازد به همین دلیل شما نیازی به تمیز کردن برفک آن ندارید.

انواع المنت یخچال فریزر

هیتر المنت‌ها بر حسب نوع یخچال و فریزر طول و ضخامت متفاوتی دارند. المنت‌های یخچال‌های بزرگ‌تر با قدرت کمپرسور بیشتر، باید بزرگ‌تر و پر توان‌تر باشند. محل نصب این المنت‌ها‌ تقریبا مشابه است. اغلب در پشت یخچال نصب شده و از طریق پیچ‌هایی محکم می‌شود. البته در مدل‌های قدیمی‌تر، این قطعه در زیر فریزر نصب می‌شود.

 • میله فلزی
 • میله فلزی پوشانده شده با نوار آلومینیومی
 • سیم پیچ در داخل یک لوله شیشه ای

دلیل خرابی المنت یخچال

المنت به طور دائمم فعالیت می‌کند، بنابراین همیشه باید انتظار تعمیر یا تعویض آن را داشته باشید و این امر اجتناب ناپذیر است.زیرا هر قطعه که در یک دستگاه بیشتر کار کند، نیاز به سرویس مرتب دارد. و ارتباطی با کیفیت ساخت این قطعه ندارد.و اما دلایل تاثیرگذار بر خرابی المنت

 • باز بودن در یخچال به مدت طولانی
 • اختلال در کمپرسور
 • نشت گاز یخچال
 • اختلال در اواپراتور و نبود آب مورد نیاز المنت

علائم خرابی هیتر المنت یخچال

در صورتیکه المنت یخچال خراب شود، دمای داخلی یخچال با دمایی که تنظیم کرده‌اید مطابقت ندارد و در واقع متوجه می‌شوید که سرمایش داخلی یخچال به درستی انجام نمی‌گیرد. این گرمایش غیرمعمول نشان‌دهنده یخ‌ زدن اواپراتور است

 • وجود برفک در اواپراتور
 • سرد بودن دیوار پشت یخچال
 • کاهش سرمای یخچال

تعمیر و تعویض المنت یخچال

مرحله اول

جهت ایمنی یخچال فریزر را از برق بکشید.محل هیتر المنت در قسمت پشتی یخچال و فریزر ؛ داخل اواپراتور قرار دارد.هیترهای المنت معمولا در زیر یک کویل اواپراتور یخچال و فریزر واقع هستند.برای دسترسی به هیتر المنت موانع را به مانند محتویات فریزر، قفسه های فریزر، قطعات یخ ساز و… .پنلی که نیاز است را حذف کنید.از پیچ گوشتی استفاده کنید تا گیره ها که در حال نگه داشتن پانل هستند را آزاد کنید.برخی از یخچال های قدیمی تر ممکن است نیاز داشته باشند که قالب پلاستیکی را قبل از دسترسی به کف فریزر بردارید.هنگام برداشتن قالب، احتیاط کنید، زیرا به راحتی شکسته می شود.

 

مرحله دوم

 

قبل از اینکه بتوانید هیتر المنت را آزمایش کنید، شما باید آن را از یخچال خود جدا کنید.یک هیتر المنت یخچال با دو سیم متصل شده است.به دقت به این اتصالات توجه کنید و آنها را از پایانه ها بیرون بکشید.شما ممکن است نیاز به انبردست داشته باشید.علاوه بر دو سیم، ممکن است برخی از گیره ها یا پیچ های در محل نگهداری شود.شما باید گیره ها یا هر گونه پیچ را قبل از اینکه هیتر المنت را بخواهید جدا کنید ؛ باز نمایید.اگر هیتر المنت یخچال شما یک لوله شیشه ای بیرونی است، از لمس کردن شیشه با انگشتان خودداری کنید.این مسئله می تواند به فریزر و یا هیتر شما آسیب برساند.اگر اتفاق می افتد که شیشه را با انگشتان دست خود لمس کنید، آن را با الکل و یک پارچه پاک یا حوله کاغذی تمیز کنید.هیتر المنت جدید را نصب کنید،و سیم ها را مجددا وصل کنید.

 

 

 

تعمیر یخچال فریزر برفاب در اصفهان

 تعمیرات یخچال فریزر برفاب

تعمیر یخچال فریزربرفاب باید توسط تعمیرگاه مجاز تعمیرات یخچال فریزربرفاب انجام گردد تا با استفاده از قطعات اصل به افزایش طول عمر یخچال برفاب شما عزیزان کمک نماید ،مزایای استفاده از تعمیرگاه مجاز تعمیر یخچال فریزر برفاب در اصفهان به شرح زیر می باشد.

1- استفاده از قطعات اصل و فابریک جهت خدمات تعمیر یخچال فریزر برفاب

2- اعزام تعمیرکار یخچال برفاب جهت انجام تعمیر دستگاه در محل

3- ارائه فاکتور جهت شفاف سازی هزینه ها

4- بهره مندی از تعمیرکاران مجرب و حرفه ای برای تعمیر یخچال فریزر برفاب

5- ارائه خدمات تعمیرات یخچال فریزر برفاب در هفت روز هفته و جتی روزهای تعطیل

تعمیر یخچال فریزر برفاب در اصفهان

تعمیر یخچال فریزر برفاب در منزل

به دلیل اعزام تعمیرکار و انجام خدمات تعمیرات یخچال فریزر برفاب دیگر نیازی به پرداخت هزینه برای جابه جایی دستگاه نیست.شما از نزدیک شاهد و ناظر عملکرد تعمیرکار یخچال برفاب هستید.خطرات ناشی از جابه جایی مانند سقوط و یا ضربه دیگر دستگاه شما را تهدید نمی کند.در زمان گرانبهای شما با اعزام تعمیرکار یخچال فریزر برفاب به محل صرفه جویی می شود.

تعمیر یخچال فریزر برفاب در اصفهان

خدمات ارائه شده در تعمیرگاه تخصصی تعمیرات یخچال فریزر برفاب

 • تعمیر و سرویس یخچال فریزر برفاب در محل شما عزیزان
 • شارژ گاز یخچال فریزر و ساید برفاب
 • تعویض کمپرسور یخچال فریزر و ساید برفاب
 • تعویض برد یخچال فریزر و ساید برفاب
 • تعویض و یا تعمیر فن یخچال فریزر و ساید برفاب
 • تعویض المنت یخچال فریزر و ساید برفاب
تعمیر یخچال فریزر برفاب در اصفهان

قیمت تعمیرات یخچال فریزر برفاب

هزینه تعمیرات یخچال فریزر برفاب در تبرید سرویس مطابق با نرخ هزینه های اتحادیه و نهادهای نظارتی تعیین می شود.و با توجه به اینکه هزینه های تعمیر لوازم خانگی سبب نگرانی افراد شده است. تبرید سرویس به شرح هزینه با ارائه فاکتور جهت شفاف سازی خدمات تعمیرات پرداخته است. خدمات تعمیر یخچال فریزر برفاب دارای گارانتی 6 ماهه می باشد. بنابراین با توجه به اینکه خدمات گارانتی می شود پس نگران هزینه تعمیرات یخچال فریزر برفاب نباشید.

تعمیر یخچال برفاب در اصفهان

درصورت بروز مشکل و یا نیاز به هرگونه مشاوره و خدمات و یا تعمیر یخچال در منزل متخصصین تبرید در خدمت شما عزیزان می باشند.

( تبرید سرویس سرعت در زمان، سرویس در مکان و متخصص در فن )

مدیریت فنی اصفهان: ۰۹۱۰۹۹۷۲۲۰۰

دفتر تهران: ۲۸۴۲۱۰۳۲-۰۲۱

دوست عزیز نظر شما برای ما بسیار ارزشمند است
[کل: 1میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.