تعمیر لباسشویی برفاب در اصفهان

تعمیر لباسشویی برفاب در اصفهان


سایت تخصصی تبرید سرویس در زمینه سرویس و تعمیر لوازم خانگی در اصفهان مشغول به فعالیت میباشد و به بررسی برنامه ها و ارورهای تمامی برندها و محصولات لوازم خانگی پرداخته است تا چنانچه مصرف کننده هر محصول از هر برندی که هستید، بتوانید به راحتی با مطالعه مقالات در این سایت نیاز خود را بر آورده نمایید. اگر نماینده رسمی محصول شما در ایران وجود ندارد، اگر پرداخت هزینه های گزاف خرید لوازم خانگی برای شما سخت است یا بر روی پنل نمایش صفحه دستگاه شما اروری نمایان شده است و نمی دانید برای رفع آن چه باید کرد، جای نگرانی نیست! کافیست به مقالات سایت تبرید سرویس سری بزنید. در این مقاله قصد داریم نحوه تعمیر لباسشویی برفاب را شرح دهیم، لطفا با ما همراه باشید.

 

  جهت مشاوره رایگان برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی خود می توانید با شماره های 09109972200 و  03133451846  تماس حاصل فرمایید  

تعمیر لباسشویی برفاب در اصفهان

تعمیر و عیب یابی لباسشویی برفاب در اصفهان

در مقاله های قبلی در مورد عیب یابی ماشین لباسشویی برفاب صحبت کردیم .در این مقاله به صورت تخصصی به نحوه ی عیب یابی و آشنایی با بلبرینگ دیگ ماشین لباسشویی برفاب می پردازیم و لیستی از مشکلات متداول لباسشویی برفاب را ارائه خواهیم داد جهت مشاوره و تعمیر می توانید با تعمیر گاه تخصصی تبرید سرویس تماس حاصل فرمایید. متخصصین تعمیر پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

بلبرینگ لباسشویی چیست و چه کاربردی دارد؟

بُلبِرینگ گونه‌ای چرخنده از خانواده یاتاقان‌ها هستند که کاربرد وسیعی در ابزارهای مختلف مانند هر چیزی که می‌چرخد و دیسک‌های سخت رایانه و اسکیت‌ها و صنایع بزرگ و خودروها و موتورها و … دارند. بلبرینگ‌ها می‌توانند هم بارهای شعاعی و هم بارهای محوری را تحمل کنند . در یک بلبرینگ بار از لایهٔ خارجی به گوی‌ها اعمال می‌شود و از آنجا فشار به لایهٔ داخلی منتقل می‌گردد. با توجه به کروی‌بودن گوی‌ها، نقطهٔ تماسشان با لایه‌های درونی و بیرونی بسیار کوچک خواهد بود، (تماس به‌صورت خطی یا نقطه ای) در نتیجه می‌توانند بسیار نرم حرکت کنند؛ از سوی دیگر با توجه به کوچک بودن محل تماس، اگر فشار بیش از حدی به گوی‌ها وارد شود می‌تواند موجب تغییرشکل یا خردشدن آن‌ها گردد، بلبرینگ در ماشین لباسشویی ها به چرخش دیگ شستشو کمک می کند.محور چرخشی دیگ شست و شو را از درون بلبرینگ های ساچمه ای سه نظام رد می کند تا دیگ شست و شو راحت‌تر چرخش انجام دهد.

علت خرابی بلبرینگ های لباسشویی

 • استفاده مکرر و پشت سر هم از لباسشویی
 • ریختن بیش از حد مجاز بار در لباسشویی
 • شستن حوله و پتو در ماشین لباسشویی

برای جلوگیری از خرابی بلبرینگ لباسشویی باید بعد از هر بار استفاده از لباسشویی 4 ساعت به آن استراحت دهید.به دفترچه راهنما جهت رعایت ظرفیت مجاز لباس در لباسشویی دقت نمایید.از شستن پتو و حوله در لباسشویی خود پرهیز کنید.به سرویس لباسشویی خود به صورت سالیانه اهمیت دهید.

مراحل تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی

قبل از شروع تعمیر و تعویض بلبرینگ لباسشویی ، اطمینان حاصل کنید که دستگاه خود را خاموش کرده اید و از یک دستکش مناسب برای این کار استفاده نمایید ؛ چونکه اوراق و مونتاژ کردن قطعات سنگین مکانیکی لباسشویی میتواند به دست های شما آسیب برساند.

 • جدا کردن قسمت بالا و کنترل پنل برای تعویض بلبرینگ لباسشویی
 • جدا کردن صفحه ضربه گیر کنترل پنل لباسشویی
 • جدا کردن کامل پنل جلویی لباسشویی
 • بیرون کشیدن محفظه نگهداری مواد شوینده است
 • حالا باید سامپ را از وان بیرون بکشیم،
 • جدا کردن لاستیک درب لباسشویی برای تعویض بلبرینگ
 • جدا کردن المنت گرمایی برای تعویض بلبرینگ لباسشویی
 • جدا کردن پنل عقبی، تسمه و فولی برای تعویض بلبرینگ لباسشویی
 • جدا کردن موتور لباسشویی برای تعویض بلبرینگ
 • جدا کردن لوله های تخلیه برای تعویض بلبرینگ لباسشویی
 • جدا کردن کمک فنر های لباسشویی برای تعویض دیگ
 • جدا کردن دیگ شستشو برای تعویض بلبرینگ لباسشویی

نحوه تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی

در این مرحله با پاک کننده و یک پارچه نرم داخل محیط را تمیز کنید ، رسوبات و گرد و خاک ممکن است در یاتاقان ها گیر کرده و آسیب برسانند .یک بلبرینگ لباسشویی جدید به نام تجاری ماشین قرار دهید و آب بندی کنید کافی است آنرا به پایین فشار دهید اگر هیچ نشانه‌ای از آسیب به منطقه وجود نداشته ، یک آب‌بندی که حاوی مهره‌ای از سیلیکون است را قرار دهید و مطمئن شوید که آن را درست تنظیم کرده‌اید.پس از قرار دادن قطعه جدید شما باید همه چیز را دوباره کنار هم قرار دهید ،با قرار دادن قسمت پشتی وان بر روی درام شروع کنید ، و سپس قرقره را در موقعیت قرار دهید و آن را محکم کنید. این دیگ شستشو باید دوباره کنار هم گذاشته شود، اما اول، جعبه قسمت جلویی را قرار دهید پیچ های دیگ شستشو را محکم کنید ، مطمین شوید پیچ ها سفت شده باشند ، در برخی از ماشین ها سوراخ هایی که باید پیچ شوند شماره گذاری دارند در این صورت به توالی کار را دنبال کنید .در مرحله آخر پنل ها و محفظه مواد شوینده و بدنه را در جای خود قرا دهید.

تعمیر لباسشویی برفاب در اصفهان

تعمیرات ماشین لباسشویی برفاب

تعمیر ماشین لباسشویی برفاب باید توسط تعمیرگاه مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی برفاب انجام گردد تا با استفاده از قطعات اصل به افزایش طول عمر دستگاه شما عزیزان کمک نماید ،مزایای استفاده از تعمیرگاه مجاز تعمیر ماشین لباسشویی برفاب در اصفهان به شرح زیر می باشد.

 1. استفاده از قطعات اصل و فابریک جهت خدمات تعمیر ماشین لباسشویی برفاب
 2. اعزام تعمیرکار لباسشویی برفاب جهت انجام تعمیر دستگاه در محل
 3. ارائه فاکتور جهت شفاف سازی هزینه ها
 4. بهره مندی از تعمیرکاران مجرب و حرفه ای برای تعمیر ماشین لباسشویی برفاب
 5. ارائه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی برفاب در هفت روز هفته و حتی روزهای تعطیل
تعمیر لباسشویی برفاب در اصفهان

تعمیر ماشین لباسشویی برفاب در منزل

به دلیل اعزام تعمیرکار و انجام خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی برفاب دیگر نیازی به پرداخت هزینه برای جابه جایی دستگاه نیست.شما از نزدیک شاهد و ناظر عملکرد تعمیرکار لباسشویی برفاب هستید.خطرات ناشی از جابه جایی مانند سقوط و یا ضربه دیگر دستگاه شما را تهدید نمی کند.در زمان گرانبهای شما با اعزام تعمیرکار لباسشویی برفاب به محل صرفه جویی می شود.

تعمیر لباسشویی برفاب در اصفهان

خدمات ارائه شده در تعمیرگاه تخصصی تعمیرات لباسشویی برفاب

 • تعمیر وسرویس ماشین لباسشویی برفاب در محل شما عزیزان
 • تعویض تایمر ماشین لباسشویی برفاب
 • تعویض هیدروستات لباسشویی برفاب
 • تعویض شیربرقی لباسشویی برفاب
 • تعویض و یا تعمیر برد الکترونیکی لباسشویی برفاب
 • تعویض و یا تعمیر  موتور لباسشویی برفاب
تعمیر لباسشویی برفاب در اصفهان

قیمت تعمیرات ماشین لباسشویی برفاب

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی برفاب در تبرید سرویس مطابق با نرخ هزینه های اتحادیه و نهادهای نظارتی تعیین می شود.و با توجه به اینکه هزینه های تعمیر لوازم خانگی سبب نگرانی افراد شده است. تبرید سرویس به شرح هزینه با ارائه فاکتور جهت شفاف سازی خدمات تعمیرات پرداخته است. خدمات تعمیر لباسشویی برفاب در اصفهان دارای گارانتی ۶ ماهه می باشد. بنابراین با توجه به اینکه خدمات گارانتی می شود پس نگران هزینه تعمیرات لباسشویی برفاب نباشید.

تعمیر لباسشویی برفاب

درصورت بروز مشکل و یا نیاز به هرگونه مشاوره ، عیب یابی و سرویس لباسشویی در اصفهان متخصصین تبرید در خدمت شما عزیزان می باشند.

( تبرید سرویس سرعت در زمان، سرویس در مکان و متخصص در فن )

مدیریت فنی اصفهان: ۰۹۱۰۹۹۷۲۲۰۰

دفتر تهران: ۲۸۴۲۱۰۳۲-۰۲۱

دوست عزیز نظر شما برای ما بسیار ارزشمند است
[کل: 2میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.