تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در اصفهان

سایت تخصصی تبرید سرویس در زمینه خدمات تعمیر لوازم خانگی در اصفهان مشغول به فعالیت میباشد و به بررسی برنامه ها و ارورهای تمامی برندها و محصولات لوازم خانگی پرداخته است تا چنانچه مصرف کننده هر محصول از هر برندی که هستید، بتوانید به راحتی با مطالعه مقالات در این سایت نیاز خود را بر آورده نمایید.اگر نماینده رسمی محصول شما در ایران وجود ندارد ، اگر پرداخت هزینه های گزاف خرید لوازم خانگی برای شما سخت است یا بر روی پنل نمایش صفحه دستگاه شما اروری نمایان شده است و نمی دانید برای رفع آن چه باید کرد، جای نگرانی نیست! کافیست به مقالات سایت تبرید سرویس سری بزنید .در این مقاله قصد داریم شما را با شرکت بزرگ اسنوا آشنا کنیم و نحوه تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا را به شما عزیزان آموزش بدیم. پس با ما همراه باشید.

 

  جهت مشاوره رایگان برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی خود می توانید با شماره های 09109972200 و  03133451846  تماس حاصل فرمایید  

تعمیر ماشین لباسشویی در اصهان

 تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در اصفهان

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا باید توسط تعمیرگاه مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا انجام گردد تا با استفاده از قطعات اصل به افزایش طول عمر دستگاه شما عزیزان کمک نماید ،مزایای استفاده از تعمیرگاه مجاز تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در اصفهان به شرح زیر می باشد.

 1. استفاده از قطعات اصل و فابریک جهت خدمات تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا
 2. اعزام تعمیرکار لباسشویی اسنوا جهت انجام تعمیر دستگاه در محل
 3. ارائه فاکتور جهت شفاف سازی هزینه ها
 4. بهره مندی از تعمیرکاران مجرب و حرفه ای برای تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا
 5. ارائه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در هفت روز هفته و جتی روزهای تعطیل
تعمیر ماشین لباسشویی در اصهان

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در منزل

به دلیل اعزام تعمیرکار و انجام خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا دیگر نیازی به پرداخت هزینه برای جابه جایی دستگاه نیست.شما از نزدیک شاهد و ناظر عملکرد تعمیرکار لباسشویی اسنوا هستید.خطرات ناشی از جابه جایی مانند سقوط و یا ضربه دیگر دستگاه شما را تهدید نمی کند.در زمان گرانبهای شما با اعزام تعمیرکار لباسشویی اسنوا به محل صرفه جویی می شود.

تعمیر ماشین لباسشویی در اصهان

عیب یابی ماشین لباسشویی اسنوا 

در مقاله های قبلی برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی اسنوا و ارورهای ماشین لباسشویی اسنوا مورد بررسی قرار دادیم در این مقاله مشکلات متداول ماشین لباسشویی اسنوا را مورد بررسی قرار می دهیم و به آموزش تعمیر و عیب یابی می پردازیم.لیستی از موارد معمول مشکلات ماشین ظرفشویی و راه حل های آنها تهیه شده است که به شما کمک می کند تا علل بسیاری از مشکلات را شناسایی کنید.

رفع مشکل روشن نشدن لباسشویی اسنوا

در ماشین لباسشویی های اسنوا سوئیچ درب برای ایمنی دستگاه طراحی و نصب شده که موجب میگردد هنگامی که درب کاملا قفل نشده موتور عملکرد خود را آغاز نکند.سوئیچ درب به طور معمول در زیر صفحه اصلی بالایی قرار دارد.یک پین و یا اهرم متصل به درب لباسشویی است که هنگامی که درب بسته میشود سوئیچ را فعال میکند.اگر سوئیچ فعال شود اما هیچ برقی برای فعال کردن مدار موتور جریان پیدا نکند،سوئیچ ممکن است معیوب باشد.ابتدا برق را از دستگاه جدا کنید و سپس سیم را از سوئیچ جدا کنید.اینک می توانید سوئیچ را با یک اهم متر بررسی کنید.گاهی ممکن است ارتباط سوئیچ با تایمر قطع شده باشد.اگر این ارتباط قطع شده باشد تایمر پیام شروع فعالیت را برای موتور دستگاه ارسال نمیکند. بنابراین دستگاه عملکرد خود را آغاز نمیکند.بررسی سیم های مرتبط با تایمر و سوئیچ ضروری است.

رفع مشکل صدای لباسشویی اسنوا

اولین علتی که برای مشکل صدا میتوان به آن اشاره کرد پمپ تخلیه در ماشین لباسشویی است.سر و صدا از ماشین لباسشویی در طی یا بعد از چرخه چرخش نشان می دهد که پمپ تخلیه آسیب دیده است.در این صورت باید پنل جلویی لباسشویی اسنوا را بردارید و پمپ تخلیه را چک کنید.علت دیگری که باید به آن توجه کنیم کمک لباسشویی است.همه لباسشویی ها جلو، دارای کمک های جذبی هستند که برای جلوگیری از ضربه در هنگام حرکت مخزن مورد استفاده قرار می گیرند.برای بررسی این کمک ها باید پانل جلو یا پانل عقب بردارید. هنگامی که کمکی ضعیف می شود یا آسیب می بیند، در دستگاه در طی چرخش صدای بلند ایجاد میشود و اگر این مشکل حل نشود، می تواند منجر به آسیب سایر قطعات شود.

رفع مشکل نداشتن چرخش در دوجهت

اگر ماشین لباسشویی اسنوا شما هنگام شستشو فقط در جهت راست چرخش دارد نشانه وجود مشکل در موتور ماشین لباسشویی اسنوا می باشد اول باید موتور ماشین لباسشویی و سیم پیچی بررسی شود اگر باز هم مشکل حل نشد باید تایمر و برد هم مورد بررسی قرار دهید

رفع مشکل کمی آب در لباسشویی اسنوا

اگر در ماشین لباسشویی شما آب به اندازه کافی وارد نمیشود و کف داخل دستگاه میماند در ابتدا شیلنگ ورودی را بررسی کنید که خمیدگی نداشته باشد . ممکن است مشکل از شیر برقی یا هیدروستات لباسشویی باشد که باید مورد بررسی قرار بگیرد

تعمیر ماشین لباسشویی در اصهان

خدمات ارائه شده در تعمیرگاه تخصصی تعمیرات لباسشویی اسنوا

 • تعمیر وسرویس ماشین لباسشویی اسنوا در محل شما عزیزان
 • تعویض تایمر ماشین لباسشویی اسنوا
 • تعویض هیدروستات لباسشویی اسنوا
 • تعویض شیربرقی لباسشویی اسنوا
 • تعویض و یا تعمیر برد الکترونیکی لباسشویی اسنوا
 • تعویض و یا تعمیر  موتور لباسشویی اسنوا
تعمیر ماشین لباسشویی در اصهان

قیمت تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در اصفهان

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در تبرید سرویس مطابق با نرخ هزینه های اتحادیه و نهادهای نظارتی تعیین می شود.و با توجه به اینکه هزینه های تعمیر لوازم خانگی سبب نگرانی افراد شده است. تبرید سرویس به شرح هزینه با ارائه فاکتور جهت شفاف سازی خدمات تعمیرات پرداخته است. خدمات تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا دارای گارانتی 6 ماهه می باشد. بنابراین با توجه به اینکه خدمات گارانتی می شود پس نگران هزینه تعمیرات لباسشویی اسنوا نباشید.

درصورت بروز مشکل و یا نیاز به هرگونه مشاوره و خدمات و یا عیب یابی و سرویس لباسشویی در اصفهان متخصصین تبرید در خدمت شما عزیزان می باشند.

( تبرید سرویس سرعت در زمان، سرویس در مکان و متخصص در فن )

مدیریت فنی اصفهان: ۰۹۱۰۹۹۷۲۲۰۰

دفتر تهران: ۲۸۴۲۱۰۳۲-۰۲۱

دوست عزیز نظر شما برای ما بسیار ارزشمند است
[کل: 1میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.