کدخطا یا ارورهای یخچال فریزر سامسونگ

سایت تخصصی تبرید سرویس در زمینه تعمیر لوازم خانگی در منزل مشغول به فعالیت میباشد و به بررسی برنامه ها و ارورهای تمامی برندها و محصولات لوازم خانگی پرداخته است تا چنانچه مصرف کننده هر محصول از هر برندی که هستید، بتوانید به راحتی با مطالعه مقالات در این سایت نیاز خود را بر آورده نمایید.اگر نماینده رسمی محصول شما در ایران وجود ندارد ، اگر پرداخت هزینه های گزاف خرید لوازم خانگی برای شما سخت است یا بر روی پنل نمایش صفحه دستگاه شما اروری نمایان شده است و نمی دانید برای رفع آن چه باید کرد، جای نگرانی نیست! کافیست به مقالات سایت تبرید سرویس سری بزنید .این مقاله در مورد کدخطا یا ارورهای یخچال فریزر سامسونگ میباشد.

 

  جهت مشاوره برای عیب یابی و تعمیر یخچال و ساید بای ساید می توانید با شماره های 09109972200 و  03133451846 تماس حاصل فرمایید .

 ارور 4E یخچال سامسونگ

این ارور نشان دهنده وجود مشکل در سنسور یخچال فریزر است. در بسیاری از موارد، سنسور معیوب یا سیم کشی یخچال علت بروز این مشکل است.برای تعویض و نصب سنسور جدید و بررسی این خطا، از تکنسین های تبرید سرویس کمک بگیرید.

کد خطا 5E یا 5 یخچال سامسونگ

این ارور در یخچال سامسونگ نشان می دهد که سنسور مشکل دارد و یا قطع برق وجود دارد، سنسور یا حسگر قسمت فریزر باید توسط تکنسین های مربوطه بررسی شود و در صورت لزوم آن را جایگزین کنند.برای رفع این مشکل با تبرید سرویس تماس بگیرید.

ارور 6E یخچال سامسونگ

بیانگر وجود مشکل در سنسور محیطی یخچال سامسونگ می باشد. ارور 6E اغلب موقعی که برق قطع و وصل می شود بر روی نمایشگر یخچال ظاهر می گردد.برای برطرف کردن این خطا دکمه های Power Freezer و Power Cool را به مدت 15 الی 25 ثانیه ثابت نگه دارید، درصورتی که مشکل برطرف نشد از متخصصین تبرید سرویس کمک بگیرید.

کد خطا 8E یخچال سامسونگ

این خطا بدان معنی است که سنسور یخساز یخچال سامسونگ قطع شده و یا دچار مشکل جدی شده است. بهتر است یخساز را یکبار ریست کنید.اگر با وجود ریست کردن مشکل برطرف نشد، با تبرید سرویس تماس بگیرید.

ارور 23E یخچال سامسونگ

ارور 23e بیانگر وجود مشکل در فن کندانسور که در پشت یخچال قرار دارد می باشد.فن باید توسط تکنسین های مربوطه باز شده و از صحت و درستی کار آن مطمئن شوند اگر فن کندانسور قابل تعمیر بود آن را تعمیر می کنند. در غیر این صورت فن کندانسور یخچال باید تعویض گردد.برای تعمیر وبرطرف شدن خطا از تکنسین های کاردان تبرید سرویس کمک بگیرید.

 

  جهت مشاوره برای عیب یابی و تعمیر یخچال و ساید بای ساید می توانید با شماره های 09109972200 و  03133451846 تماس حاصل فرمایید .

کد خطا 25E یخچال سامسونگ

این کد خطا یخچال سامسونگ نشان دهنده وجود مشکل در سیستم دیفراست یخچال سامسونگ می باشد. در این حالت یخچال یا فریزر گرم می شود در حالی که یخچال به صورت عادی روشن است و کار می کند.این مشکل باید سریعا توسط تکنسین های مربوطه برطرف شود در غیراینصورت برد الکتریکی یخچال نیز دچار مشکل شده و هزینه گزافی روی دست شما خواهد گذاشت.با تبرید سرویس تماس بگیرید تا تکنسین های کاردان سریعا مشکل را برطرف کنند.

ارور 33E یخچال سامسونگ

بیانگر وجود مشکل در لوله آب یخچال می باشد. همچنین اگر آب به اندازه کافی به یخچال نرسد ارور 33E بر روی نمایشگر نشان داده خواهد شد. اگر یخچال جابجا شود یا لوله آب یخچال به درستی نصب نشود این ارور به وجود می آید.لوله آب را بررسی کنید و سپس دیسپلی نمایشگر را ریست کنید تا ارور برطرف شود.

کد خطا 39E یخچال سامسونگ

این کد خطا یخچال سامسونگ مربوط به قسمت یخساز و دیسپنسر آب می باشد. این ارور از بروز مشکل در این نواحی خبر می دهد. همچنین بررسی نمایید که آیا آب به یخساز می رسد یا خیر. در صورتی که مشکل برطرف نشد با تکنیسین تعمیر یخچال فریزر تبرید سرویس تماس بگیرید.

ارور 40E یخچال سامسونگ

این ارور مربوط به ارور فن یخساز می باشد. و یا ممکن است فن قسمت فریزر مشکل داشته باشد و باید بررسی گردد. همچنین بهتر است سیم کشی قسمت فریزر را نیز بررسی نمایید. شاید سیم یا سوکت فن از جا در آمده باشد و یا سیم کشی فن فریزر دچار عیب شده باشد.برای حل این مشکل با تبرید سرویس تماس بگیرید.

 

حتما بخوانید : رایج ترین مشکلات در یخچال فریزر سامسونگ 

حتما بخوانید : تنظیمات صفحه نمایشگر سامسونگ

 

  جهت مشاوره برای عیب یابی و تعمیر یخچال و ساید بای ساید می توانید با شماره های 09109972200 و  03133451846 تماس حاصل فرمایید .

درصورت بروز مشکل و یا نیاز به هرگونه مشاوره و خدمات و یا تعمیر یخچال در منزل متخصصین تبرید در خدمت شما عزیزان می باشند.

( تبرید سرویس سرعت در زمان، سرویس در مکان و متخصص در فن )

مدیریت فنی اصفهان: ۰۹۱۰۹۹۷۲۲۰۰

دفتر تهران: ۲۸۴۲۱۰۳۲-۰۲۱

دوست عزیز نظر شما برای ما بسیار ارزشمند است
[کل: 1میانگین: 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.